Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Haberler  |  İnsan Kaynakları  |  E-Bülten  |  Basında Biz  |  İletişim
 

Hakkımızda

     
2000 senesinde faaliyete başlayan Efecan Tekstil ve Otel Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşundan bu yana Turizm sektörüne hizmet veren firma olarak çalışmaktadır. 

Kurumumuz iş kalitesini her zaman korumuş ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle Antalya'da ve Türkiye'de pek çok başarıya imza atmıştır.
   
Uluslararası alanda da 4 farklı ülkeye ihracat yapmakta olan firmamız, öncelikle ürün kalitesini korumakta ve hizmet ağını genişleterek, hizmetini farklılaştırmaktadır. Geniş bir müşteri pörtföyüne sahip olan kurumumuz bir çok farklı sektördeki firmanın ihtiyacını karşılamaya yönelik olan altyapısı ve projeleriyle faaliyet göstermekte, sürekli kendisini yenilemektedir. 

Şu an dört değişik ürün grubunun; ( Personel Üniforması, Personel Ayakkabıları, Buklet Malzemeleri, Otel Tekstil Ürünleri) imalatını ve satışını gerçekleştirmenin yanı sıra çamaşırhane hizmetleri de vererek otel yatırımcısının birçok farklı ihtiyacını tek bir çatı altında toplayan şirketimiz kurumsal yapısı, iş ahlakı, uzun ve kısa vadeli stratejileriyle önümüzdeki senelerde bir çok yeni ve geliştirilmiş projelerle faaliyetlerine devam etmeyi sürdürecektir. 

Firmamız, ISO 9001 sertifikasını alarak kaliteli hizmetten ödün vermeyeceğini siz değerli müşterilerimize duyurmaktan ayrıca mutluluk duyar.
 
 
 
 
Efecan İş Merkezi
Eski Lara Caddesi No:537 07160 Lara / Antalya, Turkey
+90 (242) 349 71 81  +90 (242) 349 71 80 (Fax)
info@efecan.com